Contest 45CS
13.70 m | |
Jesteś w:    Strona główna  »  Contest Yachts  »  Contest 45CS

Contest 45CS

Eleganckie linie stolarki i mebli tworzą w salonie wyjątkową atmosferę, dębowa podłoga doskonale kontrastuje z tekowymi szafkami, a przemyślane oświetlenie podkreśla niezwykły charakter wnętrza.

Innowacyjne rozwiązania znaleźć można na całym jachcie, dzięki czemu żeglowanie nim gwarantuje poczucie wolności, luksusu i bezpieczeństwa.

Współpraca stoczni z projektantem Georgem Nissenem pozwoliła na stworzenie nowoczesnej linii kadłuba, genialnego takielunku i nowego planu ożaglowania. Dzięki swojemu projektowi Contest 45CS pozwala cieszyć się z przyjemności żeglowania i relaksu na pokładzie, a także umożliwia opłynięcie świata czy wzięcie udziału w regatach.

Konstrukcja jachtu powstała z miłości do żeglarstwa. Zastosowanie najnowszych materiałów i metoda iniekcji próżniowej sprawiły, że kadłub jest znacznie lżejszy i bardziej wytrzymały niż wcześniej uważano za możliwe. Te cechy mają oczywiście ogromny wpływ na właściwości nautyczne jednostki. Nowoczesna podwodna część kadłuba sprawia, że w równym stopniu nadaje się do rejsów turystycznych i wyścigowych. Wyposażenie w zbalansowany ster i bulbkil ułatwia manewrowanie w porcie i prowadzenie w każdych warunkach.

Projekt pokładu opiera się na koncepcji prowadzenia jachtu z kokpitu, dzięki czemu tak łatwe jest sterowanie w pojedynkę.

Jacht oczarowuje swoim przestronnym, jasnym i urządzonym ze smakiem wnętrzem. W tym przypadku nie jest przesadą by standardowe wyposażenie nazwać luksusowym. Kabina właścicielska z oddzielną toaletą i prysznicem, druga kabina z łazienką, doskonale wyposażona kuchnia i przestronny salon - wszystko to zapewnia optymalny komfort. Dostępna jest również wersja z trzema kabinami, która oferuje sześcioosobowej załodze wystarczającą przestrzeń i prywatność.

    DODATKOWE INFORMACJE
  • Wyporność: 13500 kg
  • Paliwo: 286 l
  • Woda: 430 l

  • maszt nad wodą: 21.08 m
  • grot: 54 m²
  • genua 109%: 49 m²

Luksusowy jacht łączący osiągi, bezpieczeństwo i wygodę.

- Georg Nissen

Canadian Yachting

John Kerr z redakcji Canadian Yachting wraz z Arjenem Conijn ze stoczni Contest pływali na czterdziestce-piątce w zimy, deszczowy dzień z wiatrem 18-25 węzłów.

Przeczytaj relację po angielsku.

Parametry
Kajut Załoga
2/3 6
Długość 13.70 m
Szerokość 4.10 m
Zanurzenie 1.95 m
Typ Jacht żaglowy
Rok budowy
Prędkość max węzłów
Autonomia/zasięg mil
Stocznia Contest Yachts
Rejon latem
Rejon zimą
Silnik Yanmar 75 KM
Projektant
Cena od
BROSZURA W PDF
Pozostałe modele
Kontakt

Konrad Tarasiewicz
konrad@luxury-sails.pl
+48 501 234 054

Aktualności i wydarzenia

Wydarzenia

Newsletter - zapisz się