Katamaran Leopard 48
14.78 m | 569 000 USD |
Jesteś w:    Strona główna  »  Leopard Catamarans  »  Katamaran Leopard 48

Katamaran Leopard 48

Leopard Catamarans z dumą przedstawia zwycięzcę nagrody - Leopard 48. Leopard 48 nastawiony na efektywność na wodach morskich oraz wygodę życia żeglarskiego stanowi idealny dodatek do linii katamaranów Leopard.

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY
Podobnie jak zwycięzca nagród Leopard 44, katamaran Leopard 48 posiada przestronny przedni kokpit zapewniający bezpośredni dostęp do salonu, co stanowi wyjątkowe rozwiązanie oferowane w jachtach typu Leopard. Wygląd zewnętrzny tego katamaranu charakteryzuje się również obszernym kokpitem rufowym wraz ze stolikiem. Znajdująca się na podwyższeniu sterówka zapewnia doskonnałą widoczność panoramiczną, dzięki czemu doskonale można manewrować na morskich wodach.

WNĘTRZE
Wnętrze katamaranu Leopard 48 jest nie tylko piękne, ale również praktyczne. Kambuz wyposażony jest w najlepsze w swojej klasie urządzenia, zapewnia przestronne miejsce do przygotowywania posiłków i wiele innych udogodnień. Katamaran  ten oferuje również mnóstwo przestrzeni wewnątrz. Luksusowe wnętrze sprawia, że żegluga jest nie tylko świetną zabawą, ale również jest bardzo wygodna. Jego nowoczesna linia i otwarta zabudowa ustanowiły nowe standardy dla nowoczesnych katamaranów napędzanych silnikiem.

  SILNIK
 • Silnik: 2x 39 KM
 • Paliwo: 700 l

 • UKŁAD
 • Koje: 6 lub 10
 • WC: 3 lub 4
 • Prysznice: 4 lub 5
 • Kabiny: 3 lub 4

 • DODATKOWE INFORMACJE
 • Woda: 780 l
 • Powierzchnia żagla: 145 m²
 • Nośność: 5698 kg
 • Wyporność: 12644 kg
 • Zbiornik na nieczystości: 170 l

Recenzja Leoparda 48 po francuskuJohn Davers z Multihulls World Magazine podsumowując katamaran Leopard 48 napisał, że to "pakiet łączący wyróżniający się design, wytrzymałą konstrukcję, łatwości obsługi, stabilność i wydajność z dbałością o tak wiele szczegółów"

Pobierz pdf i przeczytaj artykuł po angielsku [5,85 MB]

Polecamy lekturę obszernego artykułu "Ujarzmiony dzielny Leopard" w Magazynie Żagle nr 12/2015. Dominik Życki zdaje ciekawą relację z testów Leoparda 48, które odbyły się w Chorwacji.

"Przy budowie kadłuba znakomicie połączono estetykę z najwyższą jakością wykonania laminatów. Kilkuletni już testowany egzemplarz, w środku swego kolejnego sezonu, wyglądał jak nowy, nie miał
żadnych pajęczynek na żelkocie, który nawet nie utracił swej fabrycznej świeżości, a faktura antypoślizgowa pokładu wyglądała jak prosto z formy."

Pobierz pdf i przeczytaj artykuł

Artykuł "Dwa kadłuby, dwa kokpity"  w sierpniowym numerze Magazynu Wiatr to esencja tego, jakie pierwsze wrażenie na żeglarzach robi Leopard 48.

Pobierz pdf i przeczytaj artykuł

Recenzja Leoparda 48Relacja z przepłynięcia Atlantyku Leopardem 48. Arnaud Savignat pisze o spełnieniu swojego marzenia, które miał odkąd zaczął żeglować. Trasa z RPA do Brazylii pozwoliła mu sprawdzić się w kilkutygodniowym rejsie - zobacz jakie są jego wrażenia.

Pobierz pdf i przeczytaj artykuł po angielsku

Recenzja Leoparda 48Redaktor naczelny Sail Magazine, Adam Cort, w swojej wnikliwej recenzji chwali komfort, osiągi i design wielokrotnie nagradzanego Leoparda 48.

Przeczytaj artykuł po angielsku na stronie sailmagazine.com

Recenzja Leoparda 48 po francuskuTym, którzy znają francuski, polecamy artykuł w magazynie Bateaux, w którym Emmanuel van Deth opisuje rozwiązania zastosowane w Leopardzie 48

Pobierz pdf i przeczytaj artykuł po francusku [3,86 MB]

Recenzja Leopard 48Dołącz do Philippe Echelle, który odkrywa każdy aspekt Leoparda 48 w swojej recenzji dla magazynu Multihulls.

Pobierz pdf i przeczytaj artykuł po angielsku [2,34 MB]

Parametry
Kajut Załoga
3/4 6/10
Długość 14.78 m
Szerokość 7.62 m
Zanurzenie 1.25 m
Typ katamaran żaglowy
Rok budowy
Prędkość max węzłów
Autonomia/zasięg mil
Stocznia Robertson & Caine
Rejon latem
Rejon zimą
Silnik 2x 39 KM
Projektant
Cena od 569 000 USD
BROSZURA W PDF Wirtualna wycieczka
Pozostałe modele
Kontakt

Konrad Tarasiewicz
konrad@luxury-sails.pl
+48 501 234 054

Aktualności i wydarzenia

Wydarzenia

Newsletter - zapisz się