Contest 52MC
Luksusowe jachty Contest
Zobacz go w akcji »
Kilkadziesiąt filmów
Luxury Sails na YouTube »
Seabob
Luxury Sails przedstawia
Zabawa dla całej załogi »
Najwyższa jakość na wodzie
Luksusowe jachty Contest
Zobacz jacht Contest 57CS i inne modele »
Jesteś w:    Strona główna  »  News  »  Aktualności  »  Cannes Yachting Festival

Cannes Yachting Festival

We francuskim Cannes w terminie 6-11 września będzie możliwość zwiedzania najpiękniejszych jachtów, w tym katamaranów Leopard.

Zapraszamy do kontaktu, aby umówić się na indywidualne spotkanie, otrzymać zaproszenie i wziąć udział w prezentacji lub teście morskim.

Trwające 6 dni wydarzenie sprawia, że od 1977 roku Cannes co roku staje się światową stolicą jachtingu, którą odwiedza ponad 50 tysięcy entuzjastów żeglarstwa. W tym roku zaprezentowanych będzie 579 łodzi, których łączna długość to 10 kilometrów.Wśród 40 katamaranów będzie można zobaczyć katamarany Leopard (stanowiska CAT003, CAT102)

katamarany żaglowe
Leopard 40
Leopard 48

katamarany motorowe
Leopard 43 PC - europejska premiera
Leopard 51 PC

Nie przegap okazji by zobaczyć niezwykłe katamarany Leopard i przekonać się osobiście, jakie ciekawe rozwiązania zastosowali ich projektanci.

W festiwalu weźmie udział około 70 jednokadłubowych jachtów żaglowych, w tym również Contest 67 CS z holenderskiej stoczni specjalizującej się w produkcji jachtów w standardzie semi-custom - stanowisko QML054.

Większość prezentowanych łodzi to jachty motorowe. W tym roku do Cannes przypłynie 10 jachtów z brytyjskiej stoczni Princess Yachts (stanowiska JETEE002, JETEE112, JETEE115), a superjacht Princess 30M będzie miał swoją premierę.

Wśród wystawców warto zwrócić uwagę na EWOL - producenta śrub do jachtów żaglowych, które gwarantują osiąganie wyższych prędkości pod żaglami, oraz mniejszego spalania i fantastycznej sterowalności płynąc na silniku. Śruby nastawne EWOL - stanowisko QSP134.

Informacje praktyczne

miejsce: Vieux Port w Cannes (Francja)
najbliższe lotnisko: Nicea (NCE) sprawdź loty »

godziny otwarcia
wtorek-czwartek 10:00 - 19:00
piątek 10:00 - 22:00
sobota 10:00 - 19:00
niedziela 10:00 - 18:00

bilety dostępne w kasach oraz online: cannesyachtingfestival.com

« POWRÓT


Cannes Yachting Festival

Aktualności i wydarzenia

Wydarzenia

Newsletter - zapisz się