Contest 52MC
Luksusowe jachty Contest
Zobacz go w akcji »
Kilkadziesiąt filmów
Luxury Sails na YouTube »
Seabob
Luxury Sails przedstawia
Zabawa dla całej załogi »
Najwyższa jakość na wodzie
Luksusowe jachty Contest
Zobacz jacht Contest 57CS i inne modele »
Jesteś w:    Strona główna  »  News  »  Wydarzenia  »  Pokazy jachtów  »  China Internationa Boat Show

China Internationa Boat Show

China International Boat Show już od roku 1995 z powodzeniem wspomaga i rozszerza żeglarską kulturę, a także stwarza możliwości rozwoju dla branżowych produktów i popularyzuje morski styl życia.

CIBS jest jedynym chińskim członkiem IFBSO - doskonale rozponawalnej, międzynarodowej federacji, zrzeszającej organizatorów pokazów jachtowych. Targi są również audytowane przez BPA Wordwide i nagrodzone certyfikatem Departamentu Handlu Stanów Zjednoczonych. W tym samym czasie CIBS jest jedynym w Chinach organizatorem pokazów jachtów, goszczącym u siebie zamorskie stowarzyszenia i organizacje.

Profile wystawców obejmują krajowe oraz zagraniczne łódki i luksusowe jachty na sprzedaż, wyposażenie, usługi z zakresu sportów wodnych, wypoczynku i szeroko pojętej turystyki. Oprócz szerzenia żeglarskiej kultury CIBS dąży do skłaniania ludzi do dobrocznności. Coroczne regaty wspierają fundusz charytatywny i świadomość ludzi wobe grup w niekorzystnej sytuacji, a także zbliżają ich uczestników do natury.

Centralnym punktem China International Boat Show zdecydowanie stała się ceremonia wręczenia nagród dla firm z Azji i Pacyfiku, zajmujących się przemysłem jachtowym. Wszystkie tytuły są certyfikowane i objęte patronatem zagranicznych władz i stowarzyszeń, co w pełni gwarantuje sprawiedliwość i otwartość wyborów. 

Tegoroczne targi będą miały miejsce w Shanghai World Expo Exhibition & Convention Center.

 

 

 

 

« POWRÓT


China Internationa Boat Show

Aktualności i wydarzenia

Wydarzenia

Newsletter - zapisz się