Contest 52MC
Luksusowe jachty Contest
Zobacz go w akcji »
Kilkadziesiąt filmów
Luxury Sails na YouTube »
Seabob
Luxury Sails przedstawia
Zabawa dla całej załogi »
Najwyższa jakość na wodzie
Luksusowe jachty Contest
Zobacz jacht Contest 57CS i inne modele »
Jesteś w:    Strona główna  »  News  »  Wydarzenia  »  Pokazy jachtów  »  Moscow Boat Show

Moscow Boat Show

 Czy jest możliwe żeby w Moskwie zobaczyć przepiękne nowoczesne jachty? Tak, oczywiście! Jak co roku w  "Crocus Expo",  jednym z najbardziej prestiżowych kompleksów wystawowych, odbędą się Międzynarodowe Targi "Moskwa Boat Show".

Goście będą mogli podziwiać wystawę łodzi i jachtów. Co roku targi cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno uczestników jak i gości. Ekspozycja  co roku rośnie, co pozwala prezentować się kilkuset firmom - liderom branży luksusowego jachtingu, jak również początkujących producentów z Rosji, Niemiec, Danii, Grecji, Hiszpanii, Włoch, Łotwy, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych, Finlandii, Holandii, Turcji, Francji, Chorwacji, Polski i Chin.

"Moskwa Boat Show" to idealne wydarzenie nie tylko dla osób, które planują zakup jednostki, lecz  również dla właścicieli jachtów i wszystkich tych, którzy kochają wszelkie aktywności  związane z wodą.   To miejsce spotkań z bratnimi duszami: żeglarzami, podróżnikami i przedstawicielami stoczni. To tutaj kształtują się  nowe trendy w branży, można obejrzeć najbardziej popularne i sprawdzone modele, akcesoria. Tutaj też można znaleźć najnowsze informacje dotyczące nadmorskich nieruchomości, ubezpieczeń, sprzętu do nurkowania – jednym słowem wszystkiego, co zamienia urlop w ekscytującą przygodę!

« POWRÓT


Moscow Boat Show

Aktualności i wydarzenia

Wydarzenia

Newsletter - zapisz się