Contest 52MC
Luksusowe jachty Contest
Zobacz go w akcji »
Kilkadziesiąt filmów
Luxury Sails na YouTube »
Seabob
Luxury Sails przedstawia
Zabawa dla całej załogi »
Najwyższa jakość na wodzie
Luksusowe jachty Contest
Zobacz jacht Contest 57CS i inne modele »
Jesteś w:    Strona główna  »  News  »  Wydarzenia  »  Pokazy jachtów  »  Singapore Yacht Show

Singapore Yacht Show

Tę ekskluzywną imprezę cechują jedne z najwybitniejszych luksusowych łodzi jachtowych i motorowych o długości kadłuba od 20 do 100 m, wystawione w doskonałej lokalizacji - ONE 15 Marina Klub z dostępnościa do portu. Uczestnicy targów tworzą ekskluzywną grupę prywatnych i profesjonalnych gości, rozglądających się za inwestycją w żeglarstwo.

Na trzydniowym show prezentują się wiodące globalne firmy, zajmujące się budową luksusowych jachtów, brokerzy, projektanci wnętrz, dostawcy prestiżowych usług, architekci jednostek pływających, konsultanci i deweloperzy marin.

Singapur Yacht Show jest doskonałą okazją do odkrycia najlepszych światowych jachtów i międzynarodowych żeglarskich marek, należących do elity. Uczestnictwo w pokazie daje szansę na roszkoszowanie się wspaniałością luksusowych jednostek.

Show ma miejsce w wielokrotnie nagradzanym ONE ° 15 Marina Club. To ekskluzywne wydarzenie uosabia luksusowy styl życia, skupiając razem światowej klasy jachty, prestiżowe przyjęcia, efektywne rozrywki,  elitarne produkty i marki- drogie samochody, wyśmietnią kuchnię, przepiękne zegarki, ręcznie wykonaną biżuterię i niektóre z najbardziej szykownych nieruchomości nadbrzeża.

Singapore Yacht Show daje możliwość spotkania żeglarskich profesjonalistów, właścicieli łodzi i miłośników drogich samochodów oraz zagłębienia się w branżę jachtową.

www.singaporeyachtshow.com

 

 

« POWRÓT


Singapore Yacht Show

Aktualności i wydarzenia

Wydarzenia

Newsletter - zapisz się