Jesteś w:    Strona główna  »  News  »  Wydarzenia  »  Pokazy jachtów

Pokazy jachtów

Targi Wiatr i Woda w Gdyni
Lipiec / Sierpień - Polska
Ta największa w Polsce tego typu impreza żeglarska, odbywająca się na wodzie, co roku przyciąga odwiedzających zainteresowanych najnowszymi trendami.
Więcej »
Moscow Boat Show
Marzec - Rosja
Czy jest możliwe żeby w Moskwie zobaczyć przepiękne nowoczesne jachty? Tak, oczywiście! Jak co roku w "Crocus Expo", jednym z najbardziej prestiżowych kompleksów wystawowych, odbędą się Międzynarodowe Targi "Moskwa Boat Show".
Więcej »
Targi Katamaranów w La Grande Motte
Kwiecień - Francja
The International Multihull Boat Show, które odbędzie się w La Grande Motte, to najważniejsza impreza światowa w branży jachtów wielokadłubowych. Bierze w niej udział nawet 15 000 osób, większość z nich spoza Francji. W La Grande Motte dojdzie do spotkania najlepszych projektantów, wykonawców i klientów branży z całego świata.
Więcej »
China Internationa Boat Show
Kwiecień - Chiny
Szanghajski China International Boat Show jest najbardziej wszechstronną i najdłużej działającą wystawą jachtów i łodzi w Chinach.
Więcej »
Singapore Yacht Show
Kwiecień - Singapur
Ponad 3000 osób o wysokich dochodach, 70 wystawców i 20 super jachtów. Singapore Yacht Show to impreza w sercu Azji, na której spotykają się przedstawiciele przemysłu, związanego z luksusowymi jachtami i właściciele najbardziej ekskluzywnych jednostek.
Więcej »
Monaco Yacht Show
Wrzesień - Monako
Najbardziej znaczące z wydarzeń w branży luksusowego jachtingu, wyczekiwane przez każdego amatora eleganckich jachtów.

Więcej »
Cannes Yachting Festival
Wrzesień - Francja
Co roku na początku września w Cannes odbywa się jedna z największych jachtowych imprez wystawienniczych w Europie. Producenci wystawiają setki łodzi, które można zobaczyć z bliska, a także wziąć udział w testach.
Więcej »


Twitter

Aktualności i wydarzenia

Wydarzenia

Newsletter - zapisz się