Contest 52MC
Luksusowe jachty Contest
Zobacz go w akcji »
Kilkadziesiąt filmów
Luxury Sails na YouTube »
Seabob
Luxury Sails przedstawia
Zabawa dla całej załogi »
Najwyższa jakość na wodzie
Luksusowe jachty Contest
Zobacz jacht Contest 57CS i inne modele »
Jesteś w:    Strona główna  »  Regiony żeglarskie  »  Belize

Belize

Belize jest krajem wspaniałości, obfitującym w strzeliste góry i lasy tropikalne. Linia brzegowa przepełniona jest ławą koralową, ukrytą za jedną z najdłuższych raf koralowych na świecie. W obrębie rafy, osłonięte wody są tak jasne, że wydają się przezroczyste. Całokształt krajobrazu sprawia, że czarter jachtu na Belize, to podróż do naturalnych cudów natury.

Ustronne miejsca na kotwiczenie, plaże z białym piaskiem, nurkowanie z rurką lub z akwalungiem, komfortowe kurorty oraz inspirujące spokój letniskowe domki rybackie - wszystko to daje możliwość ucieczki od codziennego rozgardiaszu życia. Czarter jachtu do Belize jest doskonałą propozycją dla całej rodziny!
Informacje o regionie

Belize znajduje się w strefie klimatu równikowego, a północna część kraju leży w strefie klimatu podrównikowego wilgotnego, gdzie występują dwie pory roku: sucha i deszczowa.

Na terenie całego kraju różnice w temperaturach są niewielkie. W styczniu średnie wartości wynoszą 21°C, zaś w okresie letnim temperatury osiągają 27°C. Amplitudy dobowe są niewielkie. Na południu kraju przebieg temperatur jest typowy dla regionów równikowych, gdzie przez cały rok średnia dobowa temperatura wynosi w granicach 25-27°C.

Temperatura wody w okresie od maja do września utrzymuje się na poziomie 30°C, najchłodniejsza woda jest w grudniu i styczniu - wynosi 26°C.Belize


Aktualności i wydarzenia

Wydarzenia

Newsletter - zapisz się