Tajlandia
Tajlandia
Tajlandia
Tajlandia
Tajlandia
Tajlandia
Tajlandia
Tajlandia
Tajlandia
Tajlandia
Jesteś w:    Strona główna  »  Regiony żeglarskie  »  Tajlandia

Tajlandia

Czeka na Ciebie niesamowita przygoda. Ciągnące się po horyzont plaże, smukłe i kołyszące się na wietrze palmy kokosowe i morze we wszystkich odcieniach niebieskiego. To prawdziwy raj dla żeglarzy. Spokój, pełen relaks lub wypoczynek na jednej z cudnych plaż, możesz w ciągu kilku chwil zmienić na aktywne, ekscytujące, miejskie życie. Możesz zwiedzić kraj, w którym lato trwa cały rok i słońce prawie nigdy nie zachodzi. Drzewa uginają się od słodkich i soczystych owoców, a kwitnące rośliny pachną bez względu na porę roku. Wyobraź sobie kraj, w którym lekka, morska bryza przyniesie Ci ukojenie i dżunglę, w której będziesz mógł zobaczyć prawdziwe, dziko rosnące orchidee i posłuchać śpiewu ptaków, jakiego nie usłyszysz nigdzie indziej.

Koniecznie odwiedź tę krainę łagodnych wzgórz i zielonych, ryżowych pól. Poczuj smak egzotycznych potraw, spróbuj nowych przypraw i zapachów. Dotknij jednej z bajecznych formacji skalnych, usłysz z oddali ryk słoni i nawoływania dzikich zwierząt.

Pogoda żeglarska

Tajlandia to raj dla miłośników upału, gorąco jest tutaj przez cały rok. W okresie od marca do czerwca temperatura w ciągu dnia sięga zazwyczaj powyżej 40°C. Najchłodniejsze miesiące, a zarazem najlepsza pora na odwiedzenie Tajlandii to listopad, grudzień, styczeń i luty. Pora deszczowa trwa od lipca do października, pada wtedy niemal codziennie, ale krótko i intensywnie.
Informacje o regionie

Tajlandia to raj dla miłośników upału- gorąco jest tutaj przez cały rok. W okresie od marca do czerwca temperatura w ciągu dnia sięga zazwyczaj powyżej 40 stopni. Najchłodniejsze miesiące, a zarazem najlepsza pora na odwiedzenie Tajlandii to listopad, grudzień, styczeń i luty. Pora deszczowa trwa od lipca do października- wtedy pada niemal codziennie, ale krótko i intensywnie.

Wiza do Tajlandii nie jest potrzebna przy wyjazdach krótszych niż 15 dni, jeżeli przekraczamy granicę drogą lądową lub 30 dni drogą lotniczą.

Walutą, obowiązującą w Tajlandii jest Baht Tajski. 1 EURO=44,36 THB

Tajlandia leży w strefie czasowej UTC +7

Aktualna godzina w TajlandiiTajlandia


Aktualności i wydarzenia

Wydarzenia

Newsletter - zapisz się